Ljapko aplikators "Paklājiņš"  7.0Ag+ Dāvana  Ljapko breloks "  Ātrā palīdzība"
Ražotājs: 1-Ляпко
Modelis: AL020
Pieejamība: Pieejams
Cena: 102,00€
Daudzums:  
Izmērs: 480 x 275 mm, solis - 7.0 mm

Ražotājs  Ljapko
Ljapko aplikators - viens no nedaudzām tēvzemes ražošanas medicīniskām precēm, kas pazīstams Amerikā, Rietumu Eiropā, Austrālijā, jo tam nav analogu pēc ārstnieciskas iedarbības rezultātiem, pēc vienkāršības un drošuma pielietošanā.
 
Raksturīga aplikatora "Paklājiņš" īpatnība  ir tā lielais iedarbības lauks un attālums starp adatām, pateicoties kam tam ir paaugstināta ārstēšanas efektivitāte, īpaši pie kolītiem, zarnu trakta diskinezijām. Tas sekmē gremošanas uzlabojumu, izdedžu, toksīnu izvešanu, kas savukārt normalizē organisma apmaiņas procesus, bet, tātad, arī svaru.
 
Aplikators "Paklājiņš" ir rekomendējams aplikācijām uz muguru, kad tiek aptverta plecu josla, mugurkauls, krustu apgabals, uz to ērti atgulties ar vēderu (pie KZT saslimšanām, tauku uzkrājumiem).
 
Noturīgu ārstniecisko efektu var sasniegt, izmantojot aplikatoru kā paklājiņu zem kājām, tā kā uz cilvēka pēdas izvietojas visu iekšējo orgānu punkti. Jāapsēžas uz krēsla un jāuzliek kājas uz aplikatora, vai apguļoties uz muguras, saliekt kājas ceļos, bet pēdas uzlikt uz plati. Jūtelības pastiprināšanai aplikatoru var noturēt ar pēdām (iespiest), pieliekot to pie gultas atzveltnes, vai arī vienkārši stāvēt uz tā ar kājām.
 
Seansa ilgumu, proti, aplikatora iedarbošanās laiku uz ādas, nosaka vēlamā efekta (rezultāta) iegūšana.
 
Tonizēšanai, sāpju noņemšanai, darbspējas un arteriālā spiediena paaugstinājumam pie hipertonijas-7-10 minūtes.
 
Atslābināšanai, spēcīgu sāpju noņemšanai, arteriālā spiediena pazemināšanai, miega zāļu efektam - 15-30 minūtes.
 
Sekmīgas ārstēšanas un diskomforta sajūtu neesamības svarīgs nosacījums ir pareiza pielikšanās pie aplikatoriem. Pie pareizas pielikšanas pirmo 5 minūšu relatīvi-diskomforta izjūtas pāriet patīkamajā siltuma, vibrāciju, pulsāciju izjūtā, ar itin bieži pilnvērtīgo veselo miegu nobeigumā.
 
Lieli aplikatori - statiskie (uz tiem uzkāp vai atguļas), tādēļ rekomendē pielietot tos savienojumā ar veltnīti ar adatu soli 5,8 vai 3,5 mm, ar kuru palīdzību tiek veikta jaudīgāka iedarbošanās uz sāpīgiem apgabaliem, kā arī sāpīgu vietu ilgstošākajai apstrādei tiek piesieti mazi "Sputnik" tipa aplikatori, personām ar sirds kaitēm - "Mazulis", "Kvadro", kurš tiek sagriezts uz 4 aplikatoriem, "Divkāršs", kas tiek sagriezts uz 2 aplikatoriem.
Pie osteohondrozes, artrozes, artrītiem rekomendē kompleksi izmantot krēmus "Esobel", "Artro-skuja", "Raritāte", "ArgoVasna Ceriņi", bet pie alerģijas, neirodermīta, ādas niezes vienlaikus tiek pielietoti krēmi "Riciniol", "Dziednieks", "ArgoVasna propoliss".
Pie urīnakmens slimības, nieru kolikām lietderīgi līdztekus lietot Litovit-Y, Nutrikon-Fito.
Efekta pastiprināšanai cukura diabēta ārstēšanā aplikācijas saskan ar "Litovit-O" un "Nutrikonom" lietošanu.
 
Aplikācijas izrāda iespaidīgu refleksoterapeitisko iedarbošanos uz organismu, kura saglabājas no dažām stundām līdz vairākām diennaktīm. Ārstnieciska efektivitāte noslēdzas tāpat galvaniskas strāvas darbībā, kas rodas metālu elektroforēzes efekta dēļ. Organisms apgūst pie tam nepieciešamus mikroelementus.
 
Aplikatoru pielietojums sekmē atbrīvošanos no kaitīgiem ieradumiem. Tie ārstē visatšķirīgākās saslimšanas un organisma patoloģiskus stāvokļus.
 
Ljapko aplikators - viens no nedaudzām tēvzemes ražošanas medicīniskām precēm, kas pazīstams Amerikā, Rietumu Eiropā, Austrālijā, jo tam nav analogu pēc ārstnieciskas iedarbības rezultātiem, pēc vienkāršības un drošuma pielietošanā.
 
Laboratoriskie pētījumi parādīja, ka daudzadatu iedarbības pielietojums sekmē endogenu opiātu izmešanu asins gultnē - vielu, kas pēc ķīmiskas struktūras tuvas morfīnam, ar izteikto pretsāpju un eiforizējošo darbību. Tādējādi, Ljapko aplikatoru lietošanu var rekomendēt pat vienkārši pie „sliktā garastāvokļa”.
Aplikatoru var vienmēr efektīvi pielietot galvassāpju remdēšanai, pie hipertensijas, veģetācijas -asinsvadu distonijas, locītavu sāpēm, kardialģijas lēkmēm.
 
Tūkstošiem desmitnieku cilvēku veiksmīgi pielieto aplikatoru un jūsmo par tā unikālumu. Tas kļuva par uzticamo draugu un veselības aizsargu padzīvojušajiem cilvēkiem, tas dod reālu spēku, enerģijas un dzīvesprieka atgūšanu tiem, kas to lieto.
 
Aplikatora Ljapko iespējas:
paaugstina darbspēju un dzīves tonusu, normalizē miegu un vielmaiņu, uzlabo garastāvokli;
palīdz KZT, sirds-asinsvadu, elpošanas un nervozas sistēmu saslimšanu ārstēšanā, normalizē to darbību;
novērš dzimumtraucējumus ar pēcnākamo dzimumfunkciju normalizāciju vīriešiem un sievietēm;
ārstējot ginekoloģiskas saslimšanas sekmē iekaisuma parādību un ovariāli - menstruālā cikla traucējumu ātru novēršanu;
saīsina pilnvērtīgas atjaunošanas laiku pēc galvaskausa-smadzeņu traumām, lūzumiem, operācijām, insultiem;
noņem sāpes mugurkaulā, locītavās un muskuļos, galvassāpes;
2-3 reizēs paaugstina tādu metožu efektivitāti, kā masāža, auss un kopējas adatterapija, manuālā un lāzerterapija, mikroviļņu rezonanšu terapija (pie apvienotā vai iepriekšējā pielietojuma);
ļauj saīsināt zāļu lietošanu, vai arī vispār ļauj atteikties no tām.
 
Adatu materiāls - Fe, Cu, Zn, Ni, Ag
 
Visus aplikatorus var viegli sagriezt uz vairākām daļām, lai pagatavotu dažus Jums nepieciešamās formas un izmēra aplikatorus.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: