Korzinka Zdorovja (Veselības grozs) Sibīrijas škiedrviela 280g
Ražotājs: 1-Фабрика здорового питания
Modelis: SK002
Pieejamība: Pieejams
Cena: 4,35€
Daudzums:  
Efektīvi kompensē šķiedrvielu deficītu.
Iepakojums: 280g burciņa
Izgatavotājs: Fabrika zdorovogo pitaņija
Sastāvs: kviešu graudu apvalks, ciedra rieksta kodols, mežrozītes, ābols, bumbieris. Jūsu rīcībā ir unikāli vērtīgs produkts, kā sastāvā ir taigas savvaļas augi. Sibīrijas šķiedra dabīgā veidā Jums palīdzēs atrisināt dažādas problēmas: iekļūstot kuņģa – zarnu traktā, tā sabriest, kas ātrāk palīdz iegūt sāta sajūtu, pārvietojoties pa zarnu traktu, tā to attīra, rada vidi, kur veidoties veselīgai mikroflorai; izvada no organisma šļakas un toksīnus, kā arī tā neuzsūcas organismā. Jebkurš ēdiens, kurš bagātināts ar Sibīrijas šķiedru kļūst kalorijām mazāks. Lietojot diennakts devu (3-4 ēdk.) tiek zaudētas 120cal, kas ir līdzvērtīgas 20 min.skrējienam. Sastāvā esošā ciedra rieksta, mežrožišu, ābolu un bumbieru šķiedras no seniem laikiem tiek lietotas, lai uzturētu veselību un dzīvesspēku, kalpo kā jaunības un aktīva dzīves veida avots, kompensē augļu un dārzeņu lietošanu uzturā, ieteicams kā profilaktisks un ārstniecisks līdzeklis. Sibīrijas šķiedras lietošana samazina cukura līmeni asinīs.
Pievērsies veselīgam dzīvesveidam ar „Sibīrijas šķiedru”. Sastāvā esošie ābolu, bumbieru, mežrozīšu un ciedra riekstu šķiedras tiek lietotas, lai uzturētu veselību un dzīves spēku, ir mundruma avots aktīvam dzīves veidam. Satur kviešu graudu apvalku, ābolus, bumbierus, mežrozītes, ciedra riekstus. Efektīvi kompensē šķiedrvielu deficītu.
Ieteicams, kā profilaktisks un ārstniecisks līdzeklis, kas nepieciešams lai:
Lai uzlabotu zarna traktu darbību
Svara optimizācijai, apetītes samazināšanai, holesterīna līmeņa samazināšanai asinīs
Attīra zarnu traktu no toksīniem un šļakām
Uzlabo zarnu mikrofloru
Paaugstina zarnu mikrofloru un viņas veselību
Sastāvā esošie ābolu, bumbieru, mežrozīšu un ciedra riekstu šķiedras tiek lietotas, lai uzturētu veselību un dzīves spēku, ir mundruma avots aktīvam dzīves veidam.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: