Kompas Zdorovja linsēklu eļļa ar selēnu, hromu un krēmniju 200ml SMK
Ražotājs: 1-Компас Здоровья
Modelis: KZ002
Pieejamība: Pieejams
Cena: 3,38€
Daudzums:  
Ekoloģiski tīrs produkts
 Nepieciešamu mikroelementu avots
Ārkārtēji nepieciešams grūtniecēm
 Iepakojums: šķidrs 0.2 l
 Ražotājs Veselības Kompass
   Atveseļojošās lineļļas ar selēnu īpašības. 
 
    Tai nestāv nekas blakus pēc Omega-3 satura (līdz 60%), pēc spējas uzturēt veselības un darbspējas augsto līmeni. «Veselības Kompasa» Lineļļas derīgas īpašības ir pastiprinātas, pateicoties tādu deficīta mikroelementu esamībai kā selēns, hroms, silīcijs.
Kāda ir šo mikroelementu loma?
   Selēns sen visiem pazīstams kā antioksidants. Selēna trūkums noved pie locītavu iekaisuma saslimšanām, distrofiskām izmaiņām, miokardijas, un muskuļu sistēmas kopumā, ir viens no kataraktas un redzes asuma pasliktināšanas attīstības cēloņiem, paātrinātās novecošanas cēloņiem. Selēna deficīta cēloņi ir zarnu trakta disbioze, darbs ar ķīmiski kaitīgiem aģentiem (ķīmiska ražošana, autouzpildes stacijas, apdares materiālu ražošana un tipogrāfiskais darbs). Daudzos reģionos ir zems selēna saturs augsnē: Krievijas ziemeļrietumi, Aizbaikāls, Irkutskas apgabals, Baltkrievija, Volgas apgabals. Nozīmīgs selēna daudzums tiek pazaudēts vārot, un īpaši cepot.
    Hroms. Hroma deficīts ievērojami paaugstina aterosklerozes un cukura diabēta attīstības risku, noved pie olbaltumu un glikozes apgūšanas traucējumiem. Rodas pastāvīgs nemiers, bezmiegs, galvassāpes, palielinās svars.
    Silīcijs. Tas viens no svarīgiem mikroelementiem. Tas „atbild” par visu saistaudu veselību, t.i. par ādas, matu, nagu stāvokli,  bronhu stāvokli, artēriju un vēnu sieniņu elastību. Silīcija trūkums noved pie matu izkrišanas, to lūzenuma, sliktai augšanai. Nagi slāņojas, pieaug pakļautība sēnīšu sakāvei. Artēriju un vēnu sieniņas pazaudē elastību, novājinās vārstuļu vēnu sistēma. Tas noved pie asins sastinguma arī arteriālajā sistēmā (plaušu un sirds insufucience), gan arī venozā (varikozes slimība).
   Lineļļas lietošana   
Eļļu pievieno ēdienam, tā ieņēma savu likumisko vietu uz galdiem tiem, kas rūpējas par savu veselību. Visērtākais pielietojuma veids - tas ir uzņemt par pieradumu pievienot to salātiem, putrām, vai vienkārši izmērcējot ar rupjmaizi.  Gribam pievērst īpašu uzmanību tam, ka eļļu nedrīkst dzert ar karotēm, tas draud ar spiedienu uz aknām un nepatīkamām sajūtām. Pie tam vēl, aizvietojot savā ēdienā ierastas eļļas ar lineļļu, jūs izslēgsiet savā organisma pārslodzi no jauna taukaina produkta ievadīšanas.  
   Lineļļas lietošanas veids
    1-2 ēdamkarotes dienā kā piedeva gatavajiem ēdieniem. Noturīga atveseļošanas efekta sasniegšanai lineļļu nepieciešams pieņemt pastāvīgi. Dozēšanu sākt ar nelielo un palielināt pakāpeniski. Pirmajā dienā pievienot ēdienam pa 1 tējkarotei 2 reizes dienā. Otrajā - palielināt dozēšanu līdz desertkarotei, trešajā - līdz ēdamkarotei. Atceraties, ka 2 ēdamkarotes dienā tā ir dozēšana stipras konstitūcijas cilvēkam. Ieklausieties pie sava organisma un izvēlieties sev individuālu dozēšanu. Rodoties krēsla traucējumiem vai diskomforta kuņģī vai zarnu traktā, devu mazliet pazemināt, bet lietošanu nepārstāt. Nepatīkamiem simptomiem ir jāizzūd pēc 3-5 dienām.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: