Ljapko Masētājs Faraons
Ražotājs: 1-Ляпко
Modelis: VM0031SK
Pieejamība: Pieejams
Cena: 8,25€
Daudzums:  
​Faraons  labvēlīgi iespaido imūnu sistēmu, bet tas, savukārt, stabilizē vispārējo stāvokli.
Ražotājs  Ljapko

Pagatavots no ekoloģiski tīra nodilumizturīga polimēra, kurš pie berzes neelektrizējas, šis masētājs ļauj atbalstīt masāžas laikā labvēlīgu lauka struktūru masāžas laikā. Atšķirībā no masētājiem pārdošanā «Faraonam-M» piemīt ievērojami izteiktākas masāžas īpašības. Ar četru plakņu palīdzību ar darba izciļņu greizuma atšķirīgiem rādiusiem var veikt četrus kopējas un segmentārās masāžas veidus un piecus - punktveida. Pamiša izmantošana katras no masētāja malām dod atšķirīgas izjūtas, kas nodrošina pielietojuma universālumu, un proti: iespēja izvēlēties masāžas intensitāti un dziļumu jebkādam vecumam, jebkādas ķermeņa masas un jūtelības sliekšņa, konkrētas problēmas risināšanai. Efekta pastiprināšanai masētāja «Faraons-M» bāzē ir iebūvēts magnēts, kurš rada cilvēka organismam adaptētā lieluma pastāvīgu magnētisko lauku. Magnēta esamība ļauj izrādīt kompleksveida terapeitisko iedarbību uz pacienta organismu: masāža + magnētterapija.

Magnētterapija - tā ir metode, pamatota uz iedarbošanās uz cilvēka organismu ar magnētiskajiem laukiem ārstnieciski-profilaktiskajos mērķos. Magnētu lauka maksimāla darbība tiek sasniegta tajā gadījumā, ja magnēts virzīts uz masējamo virsmu.

Lietošanas rekomendācijas:

- balsta-kustību saslimšanas un bojājumi (osteohondroze, deformējošā spondilēze, osteoartroze, osteoporoze un c.; lūzumi, sasitumi un tml.);
- nervu sistēmas saslimšanas (cerebrāli-vaskulārā patoloģija, perifērisku nervu traumas, neirozes, miega traucējumi);
- urīnsistēmas subakūtas un hroniskās slimības;
- elpošanas orgānu slimības (hronisks obstruktīvais bronhīts un bronhiāla astma);
- endokrīnas sistēmas slimības (vairogdziedzera hipofunkcija);
- sirds-asinsvadu sistēmas patoloģijas (neiro-cirkulatorā distonija pēc hipertoniska tipa);
- perifērisku asinsvadu patoloģija (varikožu slimība, obliterējošs endartereīts, Rejno sindroms, diabētiska angiopātija un tt.
- kosmetoloģija (ķermeņa formas korekcijai, pie celulīta, novecojot ķermeņa ādai, pie ādas niezes, hematomām, tūskām);
- sporta medicīna (bioloģisku ritmu atjaunošana pēc dažu laika joslu šķērsojuma, stresa slodžu noņemšana pirms starta, fiziskas un psihiskās darbspējas paaugstinājums, ārstnieciski-profilaktiskie pasākumi, kas ir saistīti ar sporta traumām).

Lietošanas ierobežojumi. Magnētterapijai, neskatoties uz visu metodes dabiskumu, ir kontrindikācijas:

 - mākslīga ritma vadītāja esamība (kardiostimulators);
 - asa tromboze, sirds un lielu asinsvadu aneirisma;
 - paustā hipotonija;
 - sirds ritma sarežģīti traucējumi; pazeminātais pulsa biežums (bradikardija);
 - vairogdziedzera hiperfunkcija (tireotoksikoze);
 - onkoloģiskas saslimšanas;
 - epilepsija;
 - vecums (nerekomendē bērniem līdz 2 gadiem).

Nerekomendē veikt masāžu:

- pie strutu perēkļiem (furunkuliem) un citiem ādas virsmas izteiktajiem bojājumiem;
- palielināto limfmezglu zonā;
- pie saslimšanām, ko pavada paaugstināta temperatūra.

Tātad, masāžas un magnētterapijas nozīmēšanai jābūt stingri individuāli. Pie slimību esamības seansa ilgums un iedarbības zona ir jānosaka ārstējošajam ārstam.
Lietošanas rekomendācijas. Masētājs «Faraons-M» ir rekomendēts pielietojumam masāžā un manuālajā terapijā specializētajos centros, rehabilitācijas centros, LFK kabinetos, ārstnieciskās un sanatorija-atveseļošanas iestādēs, mājas apstākļos.

Senie ārsti uzskaitīja, ka masāža var pacelt uz kājām bezcerīgi slimo cilvēku. Visos laikos tā atbalstīja cilvēkos gara možumu un ķermeņa lokanību. Senajos laikos masētāji tika gatavoti no sudraba, zelta un vērtīgām koka sugām. Tāda dāvana kalpoja par īpašas cieņas zīmi un bija pieejama tikai nedaudzajiem.

«Kustība - tā ir dzīve», - runāja senatnē, un tas patiešām tā ir : balsta-kustību aparāta veselība ir kopējas cilvēka veselības pamats - gan garīgās, gan fiziskās. Labas masāžas labums pastāv tajā, ka tā palīdz asinsrites un limfoattēces atjaunošanai ādā un muskuļos, bet līdz ar to arī kaulu sistēmā, kā arī sekmē organisma pašregulācijas procesa uzlabojumu kopumā. Masāža atmodina tos dabas dāvātos spēkus, kuri palīdzēja izdzīvot cilvēcei bargos senajos laikos.

      Mūsu laikos ir grūti iztēloties ideālu veselu dzīves veidu. Cilvēkiem nākas kaut kur specializēties, kas noved pie dažu organisma sistēmu neizmantojamības, un tās pārstāj spēlēt savu lomu cilvēka dzīvības nodrošināšanā. Ja gan nav jelkāda sistēmas mezgla piedalīšanās kopējā procesā, tad jebkāda paškompensējošā sistēma agri vai vēlu izjutīs bojājumus.

     Renovēt harmoniju sistēmā ir piesaukta masāža kā perifēriskā iedarbības metode. Metodes būtība noslēdzas tajā, lai atkal sasietu sastāvējušās sistēmas ar pārējiem mezgliem organismā, iekustināt tās, kā arī iestiprināt galvenajā nervozajā centrā informāciju par to, kas arī tās tāpat var efektīvi funkcionēt.

     Zināms, ka daudzas slimības rodas enerģētikas balansa traucējumu dēļ, kad vienās vietās enerģija ir pārmērā, bet citur tās trūkst. Tur, kur uzkrājusies ekscesīva enerģija, notiek muskuļu un citu organisma sistēmu pārspriegums, un rezultātā nervozu stobru augšēju receptoru saspiešana.

Tas sekmē neiru-muskuļu sistēmas distrofiju. Tālāk augstāk norādītais apgabals pāriet trūkuma apgabalā. Tāds process negatīvi ietekmē kaitīgu vielu, izdedžu izvadīšanu no organisma, bez tam, veidojas nosacījumi tūsku vai labdabīgo audzēju veidošanai, kas nereti pāriet ļaundabīgos. Ja ekscesīva enerģija uzkrājas iekšējas sekrēcijas dziedzeros, organismā tiek izjaukta hormonāla apmaiņa.

          Izmainītā enerģētika bieži provocē mezglu veidošanos vairogdziedzerī. Ņemot vērā nelabvēlīgas ekoloģiskas vides kaitīgo ietekmi, kas tieši traucē cilvēka enerģētisko balansu un bieži noved pie neapgriezeniskiem procesiem, rodas asa nepieciešamība pēc mājas daktera. Šāds ir masētājs «Faraons».    
 
Šajā masētājā tiek ielikta trīsplakņu piramīdas ideja, kura, esot četrkantainas piramīdas pirmparaugs, mantoja tās dziedinošās īpašības. Trīsplakņu piramīda ir harmonijas simbols, tā kā tās malas un plaknes ir novietotas zem vienādiem leņķiem viena pie otras.

     Pagatavots no ekoloģiski tīra nodilumizturīga polimēra, kurš pie berzes neelektrizējas, šis masētājs ļauj atbalstīt masāžas laikā labvēlīgu lauka struktūru, kas ir īpaši svarīgi pie galvas masāžas.

     Masētājs «Faraons» - tas ir eksperimentāli izvēlētā ģeometriskā figūra, kuras proporcijas praktiski atbild zelta šķēluma principam. Pēc sava šķērsgriezuma tas atgādina metāna gāzes molekulu, kas ir pasaules radīšanas pamats. Papildus izciļņi uz masētāja - dažādu formu pauguriņi (puslodes un konusveidā ar noapaļoto virsotni) atrodas uz baloniem (galviņām), kas pārvērš katru balonu apvienotajā piramīdā.

Pateicoties šīm papildus konstrukcijām pieaug masētāja kvalitatīvu īpašību efektivitāte. Izciļņi izveido sarežģīto lēcu savienojumu, kuras, savukārt, fokusē gaismas-enerģētiskus kūļus un ievirza tos uz masējamo virsmu.

      Uz viena no baloniem ir vēl tā saucamais «kronis», kas piešķir masētājam unikālumu. «Kroņa» forma miniatūrā dublē tetraedru, viena no kura kājiņām ir pagriezta spoguļattēlā - tādējādi, lai visi izciļņi «skatītos» vienā virzienā.      
 
     Atšķirībā no eksistējošajiem masētājiem, «Faraonam» ir ievērojami izteiktākas masāžas īpašības. Ar četru plakņu palīdzību ar darba izciļņu greizuma atšķirīgiem rādiusiem var veikt četrus kopējas un segmentārās masāžas veidus un piecus - punktveida.

      Pamiša izmantošana katras no masētāja malām dod atšķirīgas izjūtas, kas nodrošina pielietojuma universālumu, un proti - masētāja iespēju atlase dažāda vecuma cilvēku vajadzību apmierināšanai, jebkādas ķermeņa masas un jūtelības sliekšņa, konkrētas problēmas risināšanai. Visu to ir neiespējami iegūt izmantojot citus masētājus.

      Faraons izrāda pozitīvi ietekmē cilvēka enerģētisko stāvokli, kas labvēlīgi iespaido imūnu sistēmu, bet tas, savukārt, stabilizē kopējo stāvokli.
      Masāžas procesā un pēc tās audi ģenerē augstas intensitātes veselas svārstības, kuras izlabo traucēto audu negatīvās un vājas svārstības, liek vibrēt tiem veselā ritmā, kas noved pie atbilstošo zonu izlīdzināšanas un organisma izveseļošanās kopumā.
 
Lietošanas metodika 

      Masētāju var pielietot, strādājot ar atšķirīgu intensitāti. Tam jāpagriež to tādējādi, lai Jūsu izvēlētie masētāja izciļņi atrastos darba virsmas rajonā. Jo asāk izciļņi, jo dziļāku un intensīvāku masāžu tie ļauj veikt.

     Četri «Faraons» masētāja izciļņu veidi nodrošina četrus seansa veikšanas intensitātes veidus:

     Viegla masāžā - tā ir mīksta virspusēja masēšana ar baloniem ar lieliem rādiusiem
(piramīdas pamatne).

   Izteiktāka masāža notiek ar lielām puslodēm, kas novietojas uz galvenajiem baloniem; pie tam notiek muskuļu iedarbošanās uz virspusējām kārtām.
    Dziļa masāža tiek veikta ar konusveida izciļņiem ar lodveida virsotnēm: muskuļi pie tam tiek                    
                           nostrādāti uz visu dziļumu.

    Augsti efektīga masāža - īpaši intensīva, kalpo dziļai muskuļu, saišķu apstrādei un masāžai
                                             līdz kaula plēvei; tiek veikts ar visasākajiem - konusveida –                                                   
                                             izciļņiem. Īpašu ietekmi uz vēlamā efekta iegūšanu izrāda
                                             masāžas seansa ilgums.

    Ilgstošā masāža (līdz 15 minūtēm un ilgāk) sekmē ķermeņa muskuļu pilno atslābināšanu, sniedz mierinošo efektu; viens no rezultātiem ir dziļš miegs.
     Īsa masāža (3-7 minūtes) izrāda, pretēji, tonizējošu iedarbību.
     Seansa laikā, kuru rekomendē veikt 10-15 minūtes pēc ēšanas, 1-2 reizes dienā, jāpilda 7 minūšu laikā ar apļveida kustībām pulksteņa rādītāja virzienā (vai augšā-lejā). Slīdes uzlabojumam masāža jāveic caur plānu audumu vai vieglu apģērbu. Atklātas ķermeņa zonas var masēt ar masāžas krēma pielietojumu.
     Masētājs «Faraons» sekmē ārstniecisku smēru, balzāmu, pretcelulīta krēmu vienmērīgu izkārtojumu pa ādas virsmu un efektīvu to absorbējamību.

Tas ir «Esobel», «Florenta»  krēmi, balzams «Baltegle», krēms-balzams «Artro-skujas», kā arī dažādi roku un kāju dienas un nakts krēmi. Krēma un masētāja kompleksveida izmantošana ļauj 3-5 reizēs palielināt efektu no krēma pielietojuma un novest pie tā ekonomiskākās  izmantošanas.
     Pielietojot «Faraons», var veikt kā segmentāro, tā arī punktveida masāžu.

    Segmentārā masāža izrāda pozitīvu ietekmi uz visām organisma sistēmām, normalizē iekšēju orgānu darbu. Tā regulē organisma veģetatīvas funkcijas - elpošanu, asinsriti un gremošanu, pastiprina taukdziedzeru un sviedru dziedzeru sekrēcijas funkciju.

     Punktveida masāža ir viena no refleksoterapijas metodēm. Tā iedarbojas uz bioloģiski aktīviem punktiem (galveni punkti ir novietoti uz sejas, rokām un kājām), izrādot terapeitisku un profilaktisku darbību.

    Masēšana ar vienu bumbiņu vai ar jebkādu tā izcilni tiek izmantota atsevišķu muskuļu grupu masāžai (starpribu muskuļi, plaušu un pēdu muskuļi).
    Masāža ar «kroņa» palīdzību tiek pielietota roku plaušām un pēdām, tā kā tieši tur atrodas neliela izmēra punkti, lai iedarbotos uz visiem cilvēka orgāniem. Līdzīgi «durstīgam dakterim», var izmantot «kroni» pēc  «Su-Džok» terapijas rekomendācijas

    Masēšanu vienlaicīgi ar divām bumbiņām pielieto garu muguras muskuļu un stilba muskuļu grupu masāžai, gurna, pleca, apmugurkaula muskuļu grupu masāžai. Var veikt pretcelulīta masāžu, pārvietojot masētāju augšā no ceļa pie gurna. Īpaši piemēroti šajā gadījumā ir 4. un 3. intensitātes režīmi. Šis masāžas veids posta celulīta nogulumus un aktivizē asinsriti, posta savienotājaudu starpsienas starp tauku šūnām, kā rezultātā veidojas apstākļi apjomīgu procesu un tauku sašķelšanas aktivizācijai. Pirms pretcelulīta masāžas seansa var uzsildīt ķermeni (ar vannas, dušas vai pirts palīdzību).

     Masētājs «Faraons» ir ķermeņa masas universāls regulators. Ar mērķi zaudēt svaru apstrādājiet vēdera, muguras, jostasvietas, gurnu  zonu 20-40 minūtes pirms ēšanas ar  3. un 4. izciļņu veidiem.
     Daži lietotāji pēc tādas masāžas labprāt izslēdz ēdiena uzņemšanu. Bet svara uzņemšanai rekomendē pielietot masēšanu ar 1. un 2. izciļņu veidiem 5-15 minūtes pēc ēšanas.
     Rokas masētājs «Faraons» ir rekomendēts pielietojumam mājas apstākļos, kā arī masāžas un manuālas terapijas centros, rehabilitācijas centros, LFK kabinetos, ambulatoriskos un poliklīnikās dienestos. Tas ir brīnišķīgs līdzeklis, kas dažu minūšu laikā atvieglo sāpes pie osteohondrozes, radikulīta, migrēnas.
     Profesionālais masieris ar «Faraona» palīdzību ne tikai pieliks savējā arsenālā masāžas veidu, kurš ir oriģināls un patīkams pacientiem, bet arī - uz šī masētāja ergonomiskuma rēķina - 2-3 reizēs palielinās savējo darbspēju.
Piesardzības mēri 
     Piesardzības mēri 
     Pirms masāžas pārbaudiet masētāja balonu integritāti. Pie mehānisku bojājumu esamības jāpieslīpē ar adatvīli vai smilšpapīru.
     Nerekomendē veikt masāžu pie strutu perēkļiem (furunkuliem) un citiem ādas virsmas izteiktajiem bojājumiem, kā arī limfmezglu zonās un pie saslimšanām, ko pavada paaugstināta temperatūra.
     Masētāju «Faraons» rekomendē glabāt iepakojumā, tā kā tas ir izpildīts piramīdas formā. Piramīda savējās darbības zonā izlabo telpas struktūru, tuvinot to pie harmonijas stāvokļa. Masētājs, kurš ir novietots piramīdā, attīra tās negatīvu un informatīvu lauku un saņem triju īpaši jaudīgu lauku struktūru pozitīvo lādējumu - «pī», «omega» un «mjū».
     Ārstnieciska masētāja «Faraons» rezultativitāte un efektivitāte ievērojami palielinās paralēli pielietojot dažādu metālu adatveida aplikatorus un Ljapko veltnīšus, kuri nodrošina terapeitisku efektu un muskuļu atslābināšanās, kas ir brīnišķīga sagatavošana masāžai. Bez tam, pēc aplikatoru un Ljapko veltnīšu pielietojuma masāža ļauj derīgiem metāliem un smēru un krēmu ārstnieciskajām komponentēm ātrāk «iekļūt» ādā pa asinīm pa visu organismu un apgādāt ar tiem vitāli svarīgus orgānus.
     Ērts, viegls, mūsdienīgs, bet galvenais - pieejams masētājs «Faraons» atbrīvos jūs no noguruma, palīdzēs noņemt stresu un uzlabos garastāvokli ne tikai mājas apstākļos, bet arī darbā, un ceļojumu laikā.
     Pārliecinieties par to paši.

Ljapko aplikatora iespējas:

paaugstina darbspēju un dzīves tonusu, normalizē miegu un vielmaiņu, uzlabo garastāvokli;

palīdz kuņģa-zarnu trakta saslimšanu ārstēšanā, sirds-asinsvadu, elpošanas un nervozas sistēmas ārstēšanā, normalizē to darbību;

novērš dzimumorgānu traucējumus ar pēcnākamo dzimumfunkciju normalizāciju vīriešiem un sievietēm; ārstējot ginekoloģiskas saslimšanas sekmē iekaisuma parādību un ovariāli-menstruālā cikla traucējumu ātru novēršanu;

saīsina pilnvērtīgas atjaunošanas laiku pēc galvaskausa-smadzeņu traumām, lūzumiem, operācijām, insultiem; noņem sāpes mugurkaulā, locītavās un muskuļos, kā arī galvassāpes;

2-3 reizēs paaugstina tādu metožu efektivitāti, kā masāža, auss un kopējā adatterapija, manuālā un lāzerterapija, mikroviļņu rezonanšu terapija (pie savietotas vai iepriekšējas lietošanas);

ļauj saīsināt zāļu lietošanu, vai arī vispār atteikties no tām.

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:Atslēgvārdi: