Ateroklefīts
Ražotājs: 1-Эвалар
Modelis: EVALAR
Pieejamība: Pieejams
Cena: 9,36€
Daudzums:  
Ģenerālā asinsvadu tīrīšana no holesterīna
Iepakojums 30 kap. pa 0.25
Ražotājs  Evalar.
 
Kā liecina statistika Krievijā, vislielākais nāves gadījumu skaits - 83% - pienākas uz infarktu un insultu slimnieku daivu. Viens no galvenajiem šo asinsvadu katastrofu vaininiekiem - holesterīns. Ar gadiem tas tiek atlikts uz asinsvadu sieniņām. Rezultātā asinsvadi sašaurinās, zaudē elastību un kļūst lūzeni.
Kā samazināt asinsvadu katastrofu risku? Tam nepieciešams ievērot zemā holesterīna diētu, kurā ietilpst jūras produkti, svaiga zivs, olīveļļa, dabiska melna šokolāde, sarkanvīns (saprātīgās robežās), svaigi dārzeņi un augļi. Kā arī rekomendē regulāri veikt ģenerālu asinsvadu tīrīšanu no holesterīna ar pārbaudīto augu līdzekļu palīdzību. Pats populārākais no tiem - dabiskais līdzeklis „Ateroklefīts”* . Augu izoflavonoīdi, kas ir tā sastāvā, sekmē holesterīna līmeņa pazemināšanu asinīs, asinsvadu sieniņu nostiprināšanos un asins plūstamības uzlabošanos. Bet tas savukārt, samazina infarktu un insultu attīstības risku.
Ko dos pirmais „Ateroklefīta” lietošanas kurss? Asinis pie sirds un smadzenēm sāks nokļūs pa tīriem asinsvadiem. „Ateroklefīts” ir dabiskais līdzeklis un to var lietot ilgstoši, kas ir īpaši svarīgi pie paaugstinātā holesterīna līmeņa.
*pēc ЗАО „Группа ДСМ” datiem par 2009.gadu.
Sastāvs
Sarkanā āboliņa zāle, etilspirts ne mazāk kā 35% (apstr.)
Lietošana
Pieaugušajiem pa 30-40 pilieniem (½ tējkarotes) 1-2 reizes dienā ēšanas laikā, iepriekš izšķīdinot nelielā ūdens daudzumā. Lietošanas ilgums  - 25-30 dienas. Pēc nedēļas lietošanas kursu var atkārtot.
Nerekomendējams
Pie individuālās komponentu nepārnesamības. Pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts           Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla:Atslēgvārdi: